zaloguj napisz do nas maila wyślij adres naszej strony do znajomego dodaj stronę do ulubionych   
Juniorzy
wstecz

Klasa A grupa I Nowy Sącz 2007/2008

2007-08-12

RAZEMDOMWYJAZD
Lp.Nazwa drużynyM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1Hart Tęgoborze2668215085-12121050-494035-8
2Poprad Rytro2664211480-27120144-791336-20
3Dabrovia Wielogłowy2649154759-3982336-2172423-18
4Sokół Stary Sącz2748146766-4374325-2172441-22
5Start Nowy Sącz2647152952-3491331-1561621-19
6Nawoj Nawojowa2543134860-3273333-1461527-18
7LKS Korzenna26411321147-4481531-2151616-23
8Zawisza Rożnów26391231154-5371534-2452620-29
9Jedność Nowy Sącz26371141138-4253416-1461722-28
10Zyndram Łącko25311011446-5870629-1931817-39
11Amator Paszyn2629921532-5751713-2541819-32
12Zabełcze Nowy Sącz2623721737-7331822-3541915-38
13Librantovia Librantowa2615431938-6722923-33211015-34
14LKS Łęka2514421926-9731813-45111113-52
15LKS Ubiad2613412131-73201118-35211013-38


drukuj tabelę